Jednoduché, snadné a zcela zdarma. Solární kalkulátor pro odhad spotřeby teplé vody.

Obnovitelné zdroje solární energie šetří peníze a jsou přínosem pro životní prostředí

Chcete-li zlepšit energetickou účinnost topného systému, máte několik možností. Jednou z možností je využití sluneční energie. Výkon solárního systému je závislý na několika faktorech, například na meteorologických podmínkách, klimatických podmínkách, úhlu střechy, počtu instalovaných solárních panelů a kvalita s účinností vybraných solárních panelů. Každý z těchto parametrů může ovlivnit solární výkon a výši Vašich úspor.

Vypočítejte si solární úspory u velkých projektů snadno a rychle. Podívejte se na výsledky a vyzkoušejte různé varianty k nalezení nejvhodnějšího řešení pro Vás.

Potřebujete provést výpočet pro 70 kolektorů? Potřebujete spočítat denní spotřebu vody ve výrobním závodě či v bytovém domě?

Můžete to udělat velmi snadno a rychle díky našemu Solárnímu kalkulátoru. Vypočítejte ruchle a bez chyb plochu solárních panelů na výrobu teplé vody v bytových a nebytových budovách.

Umístění je jedním z důležitých prvků pro výpočet účinnosti solárního systému. Solární kalkulátor Hoval využívá geolocation - technologii, která zjistí vzdálenost mezi kolektory. Informace získané z nejbližších meteorologických stanic také přispívají k lepšímu odhadu zisku tepla ze slunečního záření. Díky těmto informacím si můžete být jisti měsíčním přínosem k přípravě teplé užitkové vody.

Solar calculator HoCz1

Všechna data v jedné zprávě

Solar calculator HoCz2

Rádi byste znali roční spotřebu energie teplé užitkové vody včetně doporučené plochy solárních kolektorů? Jaký je ideální objem vodní nádrže pro Váš projekt? Co vše zjistíte v naší zprávě:

  • spotřeba energie potřebná k přípravě teplé užitkové plochy
  • druh a doporučené množství solárních kolektorů
  • zisk z plochy kolektorů
  • maximální úspora paliva
  • maximální snížení emisí CO2

Instalace solárního ohřevu vody může dosáhnout ročního solárního pokrytí mezi 60-80%. Objevte UltraSol - vysoce efektivní, nejtenčí solární panely na světě.

Evropská norma

Solární kalkulátor je užitečný nástroj v případě, že používáte Evropskou normu EN 15316-4-3:2008 o systémech vytápění v budovách. Naše metoda pro výpočet energetické náročnosti Vám poskytuje důvěryhodné výsledky pro Vaše požadavky na teplou vodu. Zjistěte velikost solárního pole které potřebujete!

2016-12-19_16-40-23.jpg

Zaregistrujte se a získejte výsledky zde 

Stejně jako sluneční světlo nic nestojí a je zcela bez CO2 emisí, tak i náš solární kalkulátor je zcela zdarma a on-line k dispozici vždy, když ho budete potřebovat.

Můžete jej použít pro všechny Vaše projekty. Každý projekt jde snadno uložit a změnit v případě, že měníte Vaše parametry. Zaregistrujte se a začněte šetřit jak životní prostředí, tak Vaše peníze.

Jednoduché, snadné a zcela zdarma. Solární kalkulátor pro odhad spotřeby teplé vody.