Nebytová výstavba

Výrobní haly, sklady, kanceláře, supermarkety, školy, tělocvičny, zdravotnická centra – specializované řešení pro každý typ budovy

production-hall.jpg

Výrobní haly

Zvyšujte produktivitu svých zaměstnanců. Poskytněte jim mimořádné pracovní podmínky pomocí jednoduchého a efektivního řešení zaměřeného na vytápění, větrání, chlazení a výměnu vzduchu.

hoval-warehouse-decentralized-and-centralized-06-2023.jpg

Sklady

Chcete využít každý metr čtvereční haly? Rozlučte se s dlouhými potrubními rozvody a jejich pravidelnou údržbou a čištěním! Decentrální vzduchotechnické systémy společnosti Hoval hravě nahradí složité centrální klimatizační systémy, lze je kombinovat s tepelnými čerpadly a pokud halu rozšíříte, můžete jednoduše přidat další jednotky.

office-buildings.jpg

Kancelářské budovy

Zvyšte efektivitu zaměstnanců v kanceláři tím, že jim pomocí efektivního a ekologického vytápění Hoval zajistíte během chladných dní pohodlné a teplé pracovní prostředí. Využitím solární energie přes solární panely můžete ušetřit ještě více.

educational-buildings-and-sports.jpg

Školy & sportovní haly

Dopřejte dětem zkušenost, kterou si zaslouží. Bez ohledu na to, zda si hrají nebo se učí, k tomu, aby se cítily pohodlně, byly v teple a měly dostatek čerstvého vzduchu se postará efektivní a ekologické řešení Hoval.

health-care-buildings.jpg

Zdravotnická zařízení

Zajistěte kvalitní zdravotní péči pomocí spolehlivého systému vytápění, zálohování energie a stálé dodávky horké vody, zatímco šetříte energii a chráníte životní prostředí.

commercial-buildings.jpg

Komerční budovy

Jak podpořit vaše zákazníky, aby ještě více milovali váš obchod, trávili v něm více času a utráceli více peněz? Jednou z cest, jak toho dosáhnout je, že jim zajistíte příjemné vnitřní klima, dostatek čerstvého vzduchu a konstantní teplotu - to vše s pomocí značky Hoval.

hotels.jpg

Hotely

Dopřejte svým hostům teplo a pohodlí, které potřebují, aby byl jejich pobyt u vás příjemným zážitkem. S řešením Hoval bude mít váš hotel o stálý přísun vytápění, teplé vody a čerstvého vzduchu postaráno pokaždé, když to bude potřeba a to i v případě těch nejvyšších hygienických nároků a norem. To vše s nízkými provozními náklady, nízkými náklady na údržbu a nízkou uhlíkovou stopou.

Datová centra

Datová centra

Zchlaďte mozky svých zařízení a nechte je pracovat bez přestávky, jedině tak budete mít vždy spokojené zákazníky. S řešením systému chlazení Hoval máte zaručenou vysokou bezpečnost, nízké provozní náklady a nízkou ekologickou stopu.