Zákaznický přístup

Vnímáme zákaznický přístup jako základ úspěchu. Jsme si vědomi, že spokojenost našich zákazníků nezávisí pouze na kvalitě výrobků Hoval, ale základem dlouhodobého úspěchu je především profesionální a zákaznický orientovaný přístup. Vše co děláme, směřujeme ke spokojenosti všech zúčastněných stran, k podpoře a rozvoji našich vztahů se zákazníkem.

Kvalita a profesionalita pro všechny zákazníky

Budujeme dlouhodobé a pevné vztahy s našimi zákazníky, obchodními partnery, investory, dodavateli a dalšími subjekty, se kterými jste v neustálém kontaktu. Společným úsilím založeným na důvěře dosahujeme společně stanovených cílů. Snažíme se vždy o otevřenou komunikaci, upřímnost, maximální podporu a přátelský přístup. V případě potřeby jsme všem našim partnerům na blízku a připraveni pomoci jim s řešením jejich požadavků.

Naše společnost si zakládá na rodinné atmosféře a stylu řízení. To umožňuje vytvářet a rozvíjet vřelé vztahy, nejen uvnitř organizace, ale napříč celým o oborem - od projektantů až po montážní a servisní firmy.

Inovace & špičkové technologie Hoval

Abychom předčili představy našich zákazníků, zakládáme si na neustálém rozvoji technologií, inovacích a znalostech, které nás posouvají dopředu. Svým přístupem se snažíme být napřed před konkurencí, k čemuž nám nahrává vysoká kvalita našich produktů a vysoká sofistikovanost komplexních řešení.

Přečtěte si o našich dalších firemních hodnotách, které ctíme >>>>