Škoda Auto a.s.

MB

Škoda Auto a.s. je největším českým výrobcem automobilů sídlícím v Mladé Boleslavi. Jeho tržby dosáhly v roce 2011 až 252 mld.Kč, v roce 2014 se provozní zisky zvýšily o 74,9% na 11,4 miliardy korun. Tato česká automobilka patří mezi největšího českého exportéra a pátého největšího zaměstnavatele na českém trhu. Vozy značky Škoda jsou k dostání v Evropě, Asii, Africe, Jižní Americe nebo také Austrálii.
V současné době Škoda Auto vyrábí  na 7 modelových řad, mezi které patří mini automobil Citigo, rodinný automobil Škoda Fabia, z nižší střední třidy Škoda Rapid či Škoda Octavia, pro náročnější řidiče je vzorovým zastáncem střední třídy Škoda Superb a jako víceúčelové vozidlo dobře slouží Roomster či kompaktní SUV Škoda Yeti.

Výrobní závody Škoda

Výrobní závody firmy Škoda jsou v České republice celkem tři. Mladá Boleslav, Kvasiny a Vrchlabí, přičemž technologie Hoval má tu čest být jejich významnou součástí již po několik desítek let.

Montážní hala M13
Tato hala slouží primárně pro montáž vozů Octavia. Od doby její realizace, tj. od roku 2000, našich 33 vzduchotechnických jednotek RoofVent LHW-5 vytápí, chladí a čistí vzduch v tomto členitém prostoru.

Hala U50 Mladá Boleslav
O vytápění a chlazení této výrobní haly se stará 16 vzduchotechnických jednotek Hoval RoofVent LH-6, 4 jednotky RoofVent LH-9 a 24 jednotek TopVent DHV-6.

Výrobní závod Kvasiny
Východočeské Kvasiny jsou nejmladším závodem značky Škoda, který funguje primárně k montáži modelů Superb nebo Yeti . Již přes deset let v prostoru montážní haly úspěšně funguje čtveřice nízkoteplotních kotlů na zemní plyn Hoval CompactGas, která díky své vysoké účinnosti nejenže zajišťuje úsporný provoz závodu, ale také splňuje náročné emisní požadavky. 

Prohlédněte si naše další reference
Zeptejte se odborníka Hoval na nejlepší řešení vaší investice