Špičkové technologie

Udržet si dobrou pozici na trhu není v podmínkách tvrdého konkurenčního boje vůbec lehké. Jedním z faktorů, který pro nás má na získání předních příček zásadní vliv, je šíře nabídky a především její kvalita. Už po několik desetiletí patří technologie Hoval mezi to nejlepší, co lze na trhu nalézt.

Nabízet přidanou hodnotu je pro nás závazkem, který plníme už od roku 1945.

Portfolio Hoval je natolik široké, že dokáže plně pokrýt potřeby zákazníků. Naše produkty jsou vysoce inovativní a vynikají svou nadstandartní kvalitou a účinností. Našim zákazníkům dlouhodobě šetří provozní náklady, v rámci systémových řešení patří k nejefektivnějším svého druhu.

Neustále vyvíjíme nová, vyspělejší řešení

Na vývoji produktů pracujeme neustále. Náš vývojový tým v centru firmy Hoval, které je ve Vaduzu - hlavním městě Lichtejnštejnska, je zárukou prvotřídní kvality a spolehlivých řešení pro ty nejvyšší nároky. Výrobky Hoval procházejí neustálým inovačním procesem. To nám umožňuje pyšnit se řadou patentů a získat tak rozhodující náskok před konkurencí.

Jsme mistři v energetických úsporách

Produkty Hoval nacházejí své uživatele v celé řadě zemí světa a to i na těch nejlukrativnějších adresách, jako je sídlo papeže ve Vatikánu nebo Buckinghamský palác. Můžeme se pyšnit dodávkou 11 kotlů Hoval UltraGas (300) do jedné z nejvyšších budov světa Burj Dubai v Jihoafrických Emirátech. Ekologické řešení s nízkými provozními náklady jsme realizovali například i pro autosalon Bentley v Ženevě.

Samozřejmostí jsou i nejprestižnější projekty z České republiky a Slovenska. Technologie Hoval zabezpečuje provoz mladoboleslavské Škoda Auto a.a.s.. O špičkový komfort se stará několik kotlů v Národním divadle v Praze. Udržujeme kvalitní klima v prostorách letištní haly M.R.Štefánika v Bratislavě. Uhádnete, jaká technologie je instalována v televizní věži na Kamzíku?

Naši lidé a jejich know-how

Vyspělé technologie a sofistikovaná řešení ale nejsou vším. Aby vše fungovalo tak, jak má, je zapotřebí mít kvalitní tým. Největším bohatstvím pro nás jsou naši zaměstnanci, jejich vysoké pracovní nasazení, zkušenosti a profesionální znalosti. Spojením know-how, produktů Hoval a nadšení našich spolupracovníků vzniká to, co nás posouvá před ostatní.

Přečtěte si o našich dalších firemních hodnotách, které ctíme >>>>