Sofistikovanost

Vnímáme velmi silně, že sofistikované produkty si žádají odborné znalosti. My máme obojí!

Řešení, která nabízíme klientům, jsou vyspělá, sofistikovaná a odpovídají konkrétním potřebám. Společně se zákazníkem definujeme jasné cíle a hledáme cesty, jak jich dosáhnout. K hledání těch nejefektivnějších řešení využíváme naše dlouholeté zkušenosti. Klíčovým bodem této strategie je všestranná podpora našich zákazníků včetně vysoké odbornosti a podpory specialistů Hoval.

Komplexní řešení Hoval

Naším hlavním cílem je uvádět na trh takové produkty a komplexní řešení, která jsou technologicky vyspělá, ekologická a účinná. Reálným důkazem snahy je naše vlajková loď – kondenzační plynový kotel UltraGas®. V kombinaci s dalšími technologiemi, jako jsou centrální vzduchotechnické systémy Hoval RoofVent® a Hoval TopVent® nebo solárním systém Hoval UltraSol, nabízíme investorům vysokou účinnost provozu a z ní vyplývající dlouhodobé úspory, dlouhou životnost, nízkou ekologickou zátěž. Nabízíme také maximální podporu ve fázi projektu, během instalace, uvedení do provozu, až po následnou servisní podporu.

Řešení podložené vědomostmi

S výrobou a vývojem máme mnohaleté zkušenosti. Výrobní závody Hoval se nacházejí v Lichtenštejnsku, Německu, na Slovensku, což nám pomáhá zajistit prvotřídní kvalitu celého produktového portfolia. Používáme pouze špičkové technologie a kvalitní materiály. Vlastníme řadu patentů (např. unikátní hořák Ultraclean®, tepelný výměník aluFer®, regulátor TopTronic®) a zaměstnáváme opravdové experty, kteří umí poradit a doporučit optimální řešení určené na míru konkrétním potřebám.

Díky našemu přístupu jsou sofistikované technologie Hoval vždy o úroveň výš mezi konkurencí a jsou vždy tou správnou volbou pro vás.

Přečtěte si o našich dalších firemních hodnotách, které ctíme >>>>