Orientace na řešení

Když se produkty Hoval spojí s experty, výsledek předčí očekávání. A právě na taková řešení se zaměřujeme! Poskytujeme podporu při projektování, nabízíme komplexní řešení pro investory a developery. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, vymýšlíme ekonomická a efektivní řešení s ohledem na specifické požadavky projektu.

Vymýšlíme řešení za Vás

Kvalita našich produktů je daná naší dlouholetou zkušeností a špičkovými referencemi. V oboru vytápěcí techniky a vzduchotechniky umíme poradit a doporučit efektivní systémy a komplexní řešení, se zaměřením na dlouhodobé provozní úspory. Samozřejmostí je pro nás kompletní podpora od řešení projektu, přes uvedení do provozu, až po záruční a pozáruční servis.

Systémový přístup Hoval

Každý projekt, který řeší naši specialisté, je vnímán komplexně a s ohledem na okolní vlivy a prostředí. Během přípravy projektu hodnotíme celkový záměr projektu a přínos realizace, přičemž se vždy snažíme upozornit na to, že úspora při počáteční investici nemusí současně znamenat úsporu z hlediska dlouhodobého.

S odpovědností k energii a životnímu prostředí

Nejenže všechna řešení Hoval jsou ekonomická a dlouhodobě šetří provozní náklady, jsou ale také ohleduplná k životnímu prostředí. Naši snahu o ochranu životního prostředí posouváme ještě o krok dopředu tím, že se zaměřujeme na inovace a neustále zlepšování výrobních procesů. Usilovně pracujeme na tom, abychom svými doporučeními chránili přírodní zdroje a zajistili energetické úspory našim zákazníkům.

Přečtěte si o našich dalších firemních hodnotách, které ctíme >>>>