Odbornost & nadšení

Moderní technologie, odbornost, velké nadšení a nezbytná pečlivost garantují vysokou jakost všech naši výrobků.

To, co nás neustále posouvá kupředu a drží na pozici leadera trhu, jsou především naši zaměstnanci a jejich nadšení pro práci. Podporujeme je v jejich osobním a profesním rozvoji a vytváříme takové podmínky, které umožňují rozvíjet jejich potenciál. Výsledkem je vysoká profesionalita, odbornost a zkušenosti, které společně se špičkovými výrobky Hoval stojí za našimi úspěchy.

Ekologicky a úsporně s technologií Hoval

Kontinuálně vyvíjíme, přizpůsobujeme a vylepšujeme výrobní portfolio podle požadavků trhu. Naše technologie a produkty jsou vysoce účinné, ekologické a šetří provozní náklady. V rámci komplexních systémových instalací nabízí vyspělá a sofistikovaná řešení. Energetická efektivita je pro nás stěžejním tématem již po několik desetiletí. Nejen během výroby přemýšlíme o životním prostředí a podporujeme iniciativy, které prosazují energeticky efektivní inovace.

Přijímáme odpovědnost za energii a životní prostředí. Zaměřujeme se nejen na efektivitu provozu, ale také na její ekologii. Výrobky Hoval přispívají k nižší spotřebě omezených přírodních zdrojů a ke snižování emisí CO2. Životní prostředí je tak díky technologii Hoval zdravější a my spokojenější, že můžeme zcela naplňovat naše firemní motto „S odpovědností k energii a životnímu prostředí“.

Know-how a kvalita Hoval

Každý projekt, kterému se věnujeme, řešíme zcela individuálně s ohledem na naše dlouholeté zkušenosti. Pro investory, developery, provozovatele hotelů, majitele logistických hal a skladů a nejen pro ně, vymýšlíme komplexní řešení zajišťující optimální fungování na míru, v závislosti na dispozici prostor a dle potřeb provozu. Díky našemu vysoce profesionálnímu přístupu jsme dnes schopni nabídnout optimální řešení, které vždy zohlední požadavky kladené na kvalitu, spolehlivost zařízení, cenu nebo podporu v každé fázi projektu.

Přečtěte si o našich dalších firemních hodnotách, které ctíme >>>>