Drylock Technologies Ltd. (VGP), Hrádek nad Nisou

CabinSlim_Hradek nad Nisou2
Již v roce 2012 společnost Drylock Technologies Ltd. využila komplex budov postavený stavební společností VGP v Hrádku nad Nisou a dala zde vzniknout nejmodernějšímu závodu na výrobu plen. Dnes se společnost zaměřuje na výrobu široké škály hygienických potřeb a disponuje automatickým skladem, ve kterém není prostor pro vytápěcí jednotky, a kam není možné volně vstupovat. Proto společnost zvolila venkovní systém Hoval Cabin Slim, který je důležitým řešením vytápění pro velké skladovací haly. Je široce modifikovatelný a má tak uplatnění prakticky u všech typů budov - komerčních i soukromých, kde je potřeba topného výkonu od 45 kW až do 3100 kW.
CabinSlim_Hradek nad Nisou1
Toto kabinové provedení stojí bezpečně vedle budovy (případně může být umístěno i na střechu) a ukrývá v sobě dva plynové kondenzační kotle UltraGas® dohromady o výkonu 800 kW. Díky řídící jednotce Top Tronic je možná nepřetržitá regulace výkonu obou kotlů, jednoduché nastavení provozní doby a je umožněn úplný přehled o nákladech klienta. Společnost Hoval zajišťuje kompletní podporu od návrhu až po samostatnou realizaci projektu.


Pro více informací se neváhejte obrátit na jednoho z našich specialistů, který Vám poskytne technickou konzultaci a detailnější informace o kabinovém řešení Hoval Cabin Slim.