Bauhaus

Společnost Bauhaus byla založena v Německém Mannheimu před více než 40 lety, od té doby se pyšní výraznou firemní kulturou, ochotou riskovat a vyčnívá svým neotřelým průkopnickým duchem. Tato firma se řadí mezi jednu z těch, kterým se podařilo přinést na trh nový nákupní koncept charakteristický heslem „vše pod jednou střechou“ a to konkrétně od nářadí až po stavební materiály. Právě tato myšlenka prodeje a nákupu se rychle rozšířila po celé Evropě a snadno si našla mnoho následovníků. V současnosné době Bauhaus spravuje na 190 poboček po celé Evropě a to včetně České republiky a Chorvatska, kde se značka Hoval řadí mezi dlouhodobé dodavatele.

BAUHAUS Chorvatsko
Od roku 2003 otevřela společnost Bauhaus v přímořském Chorvatsku 5 nákupních center: 2003 Záhřeb Jankomir, 2009 Záhřeb Žitnjak a Kukuljanovo (Rijeka), 2011 Split a 2013 Zadar. Spolupráce s firmou Hoval začala už v roce 2003 během výstavby prvního nákupního střediska Jankomir. Důvodem výběru značky Hoval jakožto dodavatele technologie věrání, vytápění a klimatizace bylo zajištění komplexního řešení bez VZT rozvodů, s vysokou účinností provozu a nabídkou pravidelného servisu a údržby po celou dobu živnostnosti zařízení. Díky těmto výhodám byla technologie Hoval součástí řešení každého nově vybudovaného centra Bauhaus. Jednotlivé instalace zahrnovaly:

Bauhaus Jankomir: 8 vzduchotechnických jednotek RoofVent® LKW-6/C pro přívod čerstvého vzduchu s rekuperací tepla 60% ovládaných systémem DigiNet4 a 8 recirkulačních jednotek TopVent DKV-6/C. Nízkoteplotní plynový kotel Max-3 870 ovládaný systémem TopTronic.

Bauhaus Žitnjak: 8 vzduchotechnických jednotek RoofVent® LKW-6/C pro přívod čerstvého vzduchu s rekuperací tepla 60% ovládaných systémem DigiNet4, 8 recirkulačních jednotek TopVent DKV-6/C. Kondenzační plynový kotel UltraGas® 720 ovládaný systémem TopTronic.

Bauhaus Rijeka – 2 VZT jednotky RoofVent® LKW-9/D a RoofVent® LKW-9/C, 1 jednotka pro přívod čerstvého vzduchu s rekuperací tepla o 65% RoofVent® LKW-10/D; 13 recirkulační jednotek TopVent® DKV-9/D řízených systémem DigiNet5 a 21 jednotek TopVent® CUR-5 řízených systémem TopTronic.

Bauhaus Split – 8 vzduchotechnických jedotek RoofVent® LKW-9/D pro přívod čerstvého vzduchu s rekuperací tepla 65% ovládaných systémem DigiNet5, 10 recirkulačních jednotek TopVent® DKV-9/D řízených systémem TopTronic.

Bauhaus Zadar – 8 VZT jednotek RoofVent®TWC-9/D pro přívod čerstvého vzduchu s rekuperací tepla 84%, 8 recirkulačních jednotek TopVent® DKV-9/D ovládaných systémem DigiNet5.

Spolehlivost dodávaných systémů, snadná údržba, efektivní provoz, nízká spotřeba a především potom jednoduchá komplexní řešení Hoval byla důvodem dlouhodobé spolupráce s firmou Bauhaus.

Prohlédněte si naše další reference
Zeptejte se odborníka Hoval na nejlepší řešení vaší investice